IZKLAIDE 
Atgriežoties 60.-70. gados

Oksana Bolunova
14.03.2001

Vai jums patīk 60.-70. gadu mūzika? Vai jūsu stils ir džinsi un “kļošenes”? Ja uz abiem šiem jautājumiem atbildējāt ar “jā”, tad jūs, iespējams, bijāt viens no VEF kultūras pilī 8. martā notikušā baļļuka dalībniekiem. Pasākumu rīkoja LU Ekonomikas un vadības fakultātes studentu padome.

Stilīgajā ballē piedalījās trīs populāras latviešu grupas – “ROOTS”, “J.G. House” un “Autobuss debesīs”, kas nodrošināja enerģijas krājumus visai naktij. Lai viss noritētu atbilstoši 60. un 70. gadu stilam, apmeklētājiem bija jāierodas atbilstošos apģērbos – kļošenēs un spilgtās blūzēs. Kopības sajūta bija lieliska, radot ilūziju par to, ka tik tiešām esam aizceļojuši atpakaļ laikā.
Uz balli bija ieradušies 350 šī stila piekritēji. Jautrība sita augstu vilni. Visi kā viens izdejojās, izdziedājās uz izpriecājās pēc sirds patikas. 12 laimīgie citu balles viesu acu priekšā pat varēja tikt pie īpašas frizūras, uzticot sevi salona “Kolonna” frizieres rokām. Pēc grupu koncerta visi varēja izlocīt kājas disko ritmā. Tie, kas gribēja kaut kā izcelties un parādīt sevi citiem, varēja piedalīties konkursos – dzert “Jeam Beam”, līdz “bikšu pogas plīst”, un dejot striptīzu.
Pasākums turpinājas līdz puspieciem no rīta, bet ne visi līdz rīta gaiļiem varēja izturēt – nebija taču brīvdienas!